• 10-50KG Alüminyum Alaşımlı minyatür yük hücresi ağırlığı CZL700 IP65
  • 10-50KG Alüminyum Alaşımlı minyatür yük hücresi ağırlığı CZL700 IP65
  • 10-50KG Alüminyum Alaşımlı minyatür yük hücresi ağırlığı CZL700 IP65
  • 10-50KG Alüminyum Alaşımlı minyatür yük hücresi ağırlığı CZL700 IP65
10-50KG Alüminyum Alaşımlı minyatür yük hücresi ağırlığı CZL700 IP65

10-50KG Alüminyum Alaşımlı minyatür yük hücresi ağırlığı CZL700 IP65

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Dongguan, guangdong, Çin
Marka adı: UCHI
Sertifika: SGS.ISO.
Model numarası: CZL700

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: TOPLU
Teslim süresi: 10 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 500000pcs
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: Minyatür Yük Hücreleri Malzeme: Alüminyum alaşım
Yüzey: eloksallı işlem koruma: IP65
Uygulama: Posta terazileri Anma yükü: 10-50KG
Üretim süreci: Normal Telli Sarma HS kodu: 84239000
Dönüştürme türü: Dayanım Gerilmesi Çıkış sinyal tipi: Analog Tip
Vurgulamak:

yük hücresi minyatürü

,

minyatür yük hücresi

Ürün Açıklaması

10-50KG Alüminyum Alaşımlı minyatür yük hücresi ağırlığı CZL700 IP65

Giriş

Bir yük hücresi, bir kuvvet algılama modülüdür - yapı üzerinde kesin konumlara monte edilen gerinim ölçer olarak adlandırılan küçük elemanlara sahip dikkatli bir şekilde tasarlanmış bir metal yapıdır. Yük hücreleri belirli bir kuvveti ölçmek ve uygulanan diğer kuvvetleri göz ardı etmek için tasarlanmıştır. Yük hücresi tarafından üretilen elektrik sinyali çok küçüktür ve özel amplifikasyon gerektirir. Neyse ki, 1046 PhidgetBridge elektrik çıkışının tüm amplifikasyonunu ve ölçümünü gerçekleştirecektir.
Yük hücreleri, kuvveti bir yönde ölçmek için tasarlanmıştır. Genellikle diğer yönde güç ölçerler, ancak sıkıştırma altında çalışan yük hücrelerinin parçaları şimdi gerilimdedir ve tersi için sensör hassasiyeti farklı olacaktır.
Bu Tek Nokta Yük Hücresi, küçük kuyum ölçekleri ve mutfak terazilerinde kullanılır. Yük hücresinin tellerin takıldığı ucuna cıvatalanarak ve diğer ucunda ok yönünde kuvvet uygulayarak monte edilir. Kuvvetin uygulandığı yer kritik değildir, çünkü bu yük hücresi, kirişin bükülmesi değil, kiriş üzerinde bir kesme etkisi ölçer. Yük hücresine küçük bir platform monte ederseniz, küçük bir ölçekte yapılacak gibi, bu yük hücresi platformdaki yük konumundan bağımsız olarak doğru okumalar sağlar.

Ürün Özellikleri

Parametreler:
Nominal yük (kg) 10-50
Kapsamlı hata (% FS) 0.3
Nominal çıktı (mV / V) 1.7 ± 0.15
Boyutlar (mm) 31.8 × 7.9 × H
Kablo (mm) Φ 0.6 × 110

NumberType = "1" TCSC = "0" w: st = "açık"> 5mm 4 telli ekranlama kablosu)

Onlar nasıl çalışır

Gerinim ölçen yük hücreleri, üzerlerine etki eden yükü elektrik sinyallerine çevirirler. Ölçüm, strain gauges (gerinim ölçer) olarak adlandırılan çok küçük rezistans desenleri ile yapılır - etkili küçük, esnek devre kartları. Göstergeler, ağırlık uygulandığında deforme olan bir kirişe veya yapısal elemana yapıştırılır ve bunun sonucunda gerinim ölçer deforme olur. Gerinim ölçer deforme olduğunda, yüke oranla elektrik direnci değişir.

Devreye yapılan güç değişiklikleri, sıcaklık değişimlerinden kaynaklanan değişikliklerden çok daha küçüktür. Daha kaliteli yük hücreleri iki tekniği kullanarak sıcaklığın etkilerini ortadan kaldırır. Gerinim ölçerin genleşme oranını, monte edildiği metalin genişleme oranına uydurarak, yük hücresi ısınır ve soğuyunca göstergelerdeki aşırı gerginlik önlenebilir. Sıcaklık kompanzasyonunun en önemli metodu, aynı direnç değişimiyle sıcaklık değişimine cevap veren çoklu gerinim ölçerlerin kullanılmasını içerir. Bazı yük hücresi tasarımlarında, hiçbir zaman herhangi bir kuvvete maruz kalmayan ölçme aletleri kullanılır; ancak bu ölçme kuvveti ölçülerindeki sıcaklık etkilerini dengelemek için kullanılır. Çoğu tasarımlar, yük hücresinin hassasiyetini en üst düzeye çıkaran ve basınç etkisini otomatik olarak iptal eden 4 adet gerinim ölçer, bazıları sıkıştırma, bazıları gerginlik içerebilir.

Yarım köprülere (2 gerinim ölçer) veya çeyrek köprülere sahip olan diğer yük hücreleri türleri de mevcut ancak en doğru okumaları almak için köprüyü tamamlamanız gerektiğinden, çalıştırmak için ek donanıma ihtiyaç duyuyorlar.

Wheatstone köprüsü nedir?


Bir Wheatstone köprüsü, bir köprü devresinin iki bacağını dengeleyerek ölçmek ve bilinmeyen direnci ölçmek için kullanılan bir elektrik devresidir. Bir bacağı bilinmeyen değeri içeriyor. Wheatstone köprüleri kare dört köşe köprü gerilim metre ile kare dört güç veya toprak yükleri, diğer köşelerine bağlı güç / toprak oluşur. Bir yük hücresi durumunda, bu dirençler gerinim ölçerlerdir.

Kurulum

Tek Nokta Yük Hücreleri

Tek noktalı bir yük hücresi. Bir uca kuvvet uygulayarak barda gerilme meydana getirir ve beyaz plastikte bulunan gerinim ölçerin esnekleşmesine neden olur. Bu Tek Nokta Yük Hücresi, küçük kuyum terazileri ve mutfak terazilerinde kullanılır. Yük hücresinin tellerin takıldığı ucuna cıvatalanarak ve diğer ucunda ok yönünde kuvvet uygulayarak monte edilir. Kuvvetin uygulandığı yer kritik değildir, çünkü bu yük hücresi, kirişin bükülmesi değil, kiriş üzerinde bir kesme etkisi ölçer. Yük hücresine küçük bir platform monte ederseniz, küçük bir ölçekte yapılacak gibi, bu yük hücresi platformdaki yük konumundan bağımsız olarak doğru okumalar sağlar.
Düğme Yük Hücreleri

Bir düğme yük hücresi. Hücrenin ortasındaki darbeye kuvvet uygulanması, çıktıda bir değişikliğe neden olur. Bu Düğme Yükleme Hücresi, ince bir form faktörü gerektiren uygulamalarda kullanılır. Yük hücresinin alt kısmı cıvatalı ve üstteki düğmeye kuvvet uygulandı. Hafifçe yuvarlatılmış sadece düğmeyi yükleyerek, yük hücresi, yük hücresinde tam olarak düz olmayan iterek oluşan hatalara karşı daha az hassastır.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum 10-50KG Alüminyum Alaşımlı minyatür yük hücresi ağırlığı CZL700 IP65 bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.