Görüntüler
  • Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd fabrika üretim hattı
  • Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd fabrika üretim hattı
  • Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd fabrika üretim hattı
  • Guangdong Uchi Electronics Co.,Ltd fabrika üretim hattı
Üretim hattı
Dongguan Uchi Electronics Co, Ltd. Neredeyse 15000 metrekarelik bir alanı kapsayan bir üretim üssü ile övünen. Yüksek teknoloji, tam otomatik üretim ekipmanları ve yüksek hassasiyetli test aletleri ithal ve otomasyon, büyük ölçekli ve standardizasyon gerçekleştirmek için üretime girdik.
Uchi, ürün geliştirme, ürün kalite kontrolü, satış ve servis teknik desteği vb. Çalışmalarına katılmak üzere ulusal sınıf uzmanları tarafından yönetilen bir yüksek teknoloji yetenek ekipleri galaksisine sahiptir ve art arda onlarca görünüm patenti, faydalı patent belgesi aldı ve icatlar.

Seramik tozu ekipmanlarının tescilli fikri mülkiyet haklarına sahip, yongalardan yapılmış, yüksek performanslı NTC Otomatik parti üretimine sahip eşsiz süreç ve lider çekirdek teknolojisine sahibiz.

12'den fazla dizi yüksek performanslı NTC termistör otomatik üretim hattımız var, ürünler büyük üretim, yüksek kalite, iyi tutarlılık, yüksek güvenilirlik avantajlarına sahip, bunun yanında NTC sıcaklık sensörlerinin birçok çeşidinden de yapılabiliyor NTC sensörlerinin diğer fabrikalarına ve yurtdışına büyük miktarlarda ihraç edilmektedir.

OEM / ODM
OEM / ODM Buradan edinilebilir ve mesleki öneriler RD ekibimiz tarafından sağlanacaktır!

Ar-Ge
Şirket, yurtiçinde ileri sürülen “NTC termal duyarlı seramik malzeme projesi için mühendislik araştırma merkezi” olan ilk araştırma merkezini inşa etti, bilim ve teknoloji komisyonu tarafından onaylandı, etkili ve profesyonel personel uygulama, eğitim ve bilimsel araştırma üssü sağladı. NTC'ye duyarlı seramik malzemeler, yeni ürünler, yeni teknoloji, yeni ekipmanlar, ölçek konularında geniş çapta araştırmalar yapmaktadır.

üretim, bilimsel başarıların dönüşümü.

Araştırma merkezi alanı 2000 metrekareye ulaşıyor, yüksek kaliteli çip teknolojisi, sıcaklık ölçümü NTC çekirdek elemanı, sürekli teknoloji NTC sıcaklık sensörlerini geliştirmek için güçlü bir garantiyi destekleyen 50'den fazla test cihazı ve enstrüman setine sahip.

Şirketin 20 patenti de dahil olmak üzere 60'tan fazla yetkili ve kabul edilmiş patenti bulunmaktadır.