Dongguan Uchi Elektronik Co, Ltd.

Varistör Üreticisi,termistör,kondansatör,Sigorta ve Direnç 2006'dan beri!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd. Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd. Sertifikalar
İyi iletişim. Tekrar satın alacak!

—— Mark Kim

Profesyonel ve Hasta Satışları, adil işlem

—— Penka Kalacheva

Güvenilir ortak, işbirliği yapmaya değer!

—— Rakesh Saini

1 2 3 4
Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd. Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd. Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd. Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd.
ODM1
ODM2
OEM
OEM4

ODM1

ODM1

ODM2

ODM2

OEM

OEM

OEM4

OEM4

 • Üretim hattı
  Dongguan Uchi Electronics Co, Ltd. Neredeyse 15000 metrekarelik bir alanı kapsayan bir üretim üssü ile övünen. Yüksek teknoloji, tam otomatik üretim ekipmanları ve yüksek hassasiyetli test aletleri ithal ve otomasyon, büyük ölçekli ve standardizasyon gerçekleştirmek için üretime girdik.
  Uchi, ürün geliştirme, ürün kalite kontrolü, satış ve servis teknik desteği vb. Çalışmalarına katılmak üzere ulusal sınıf uzmanları tarafından yönetilen bir yüksek teknoloji yetenek ekipleri galaksisine sahiptir ve art arda onlarca görünüm patenti, faydalı patent belgesi aldı ve icatlar.

  Seramik tozu ekipmanlarının tescilli fikri mülkiyet haklarına sahip, yongalardan yapılmış, yüksek performanslı NTC Otomatik parti üretimine sahip eşsiz süreç ve lider çekirdek teknolojisine sahibiz.

  12'den fazla dizi yüksek performanslı NTC termistör otomatik üretim hattımız var, ürünler büyük üretim, yüksek kalite, iyi tutarlılık, yüksek güvenilirlik avantajlarına sahip, bunun yanında NTC sıcaklık sensörlerinin birçok çeşidinden de yapılabiliyor NTC sensörlerinin diğer fabrikalarına ve yurtdışına büyük miktarlarda ihraç edilmektedir.

 • OEM / ODM
  OEM / ODM Buradan edinilebilir ve mesleki öneriler RD ekibimiz tarafından sağlanacaktır!

 • Ar-Ge
  Şirket, yurtiçinde ileri sürülen “NTC termal duyarlı seramik malzeme projesi için mühendislik araştırma merkezi” olan ilk araştırma merkezini inşa etti, bilim ve teknoloji komisyonu tarafından onaylandı, etkili ve profesyonel personel uygulama, eğitim ve bilimsel araştırma üssü sağladı. NTC'ye duyarlı seramik malzemeler, yeni ürünler, yeni teknoloji, yeni ekipmanlar, ölçek konularında geniş çapta araştırmalar yapmaktadır.

  üretim, bilimsel başarıların dönüşümü.

  Araştırma merkezi alanı 2000 metrekareye ulaşıyor, yüksek kaliteli çip teknolojisi, sıcaklık ölçümü NTC çekirdek elemanı, sürekli teknoloji NTC sıcaklık sensörlerini geliştirmek için güçlü bir garantiyi destekleyen 50'den fazla test cihazı ve enstrüman setine sahip.

  Şirketin 20 patenti de dahil olmak üzere 60'tan fazla yetkili ve kabul edilmiş patenti bulunmaktadır.

İletişim bilgileri
Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd.

İlgili kişi: Miss. Anna

Tel: 86-0769-86183707

Faks: 86-769-85625751

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin