Dongguan Uchi Electronics Co, Ltd

Varistör, sıcaklık sensörü, termistör, sigorta ve direnç imalatı!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd.

Sertifika
İyi iletişim. Tekrar satın alacak!

—— Mark Kim

Profesyonel ve Hasta Satışları, adil işlem

—— Penka Kalacheva

Güvenilir ortak, işbirliği yapmaya değer!

—— Rakesh Saini

Ben sohbet şimdi

Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd.

Company Reception
GM OFFICE
OFFICE
factory
WORKSHOP
COMPANY POST

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : UCHI
No. Çalışanları : 138~168
Yıllık satış : 1,500,000-2,500,000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%
Profesyonel Üretici MOV

Uchi, 2006 yılında Dongguan, Çin'de kuruldu.


Geliştirme yıllarından sonra, Uchi gelişimi ve MOV, PTC, NTC serileri, PPTC serisi, Sigorta (TÜM TÜRÜ), Direnç, entegre devre, Kapasitör, aşırı gerilim koruyucusu ve komple seri üretiminde uzmanlaşmış büyük ölçekli bir yüksek teknoloji kurumsal haline gelmiştir. yıldırıma karşı koruma ürünleri koruyucu cihazlar. Sektörde ön saflarda yer alıyor ve Hong Kong'da kalplidir. Mükemmel teknolojisi ve kaliteli ürünleri ile Uchi, yurtdışı müşterilerinin geniş bir tanıma sahibidir. Saini Impex PVT.LTD, Hindistan'daki yetkili tek distribütörümüzdür.

İleri ekipman, yağsız üretim

Uchi, yaklaşık 15.000 metrekarelik bir alanı kaplayan bir üretim üssüyle övünür.


Biz art arda yüksek teknoloji tamamen otomatik üretim ekipmanları ve yüksek hassasiyetli test aletleri ithal ve otomasyon, büyük ölçekli ve standartlaştırmayı gerçekleştirmek için üretim içine koyduk.


Uchi, ürün geliştirme, ürün kalite kontrolü, satış ve servis teknik desteği gibi alanlarda çalışmak için ulusal sınıf uzmanları tarafından yönlendirilen yüksek teknoloji yetenek ekiplerinin bir galaksisine sahiptir ve ard arda görünen patent, faydalı patent belgesi onlarca elde etti. ve buluşlar.


Kaliteyi garanti etmek için başarılı bir şekilde ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemi, bilimsel ve verimli yönetim modu yalın üretim ve form bilimsel ve verimli kalite kontrol sistemi yürütmek için belgelendirme geçti. Ürünler, UL, CUL, TÜV, VDE, CSA ve SGS, RACH 73 çevre dostu test sertifikaları ile sertifikalandırılmıştır.

Müşterilerin lehine nefis kalite

Uchi, ücretsiz ithalat ve ihracat haklarına sahip Alibaba'nın ihracat üyesidir. Bu, Guangdong Famous Star Enterprise ve Dongguan Private Enterprise olarak değerlendirildi. Ürünlerimiz iki katına çıktı ve daha çok çeşit ve yüksek kalite ve güvenilir ürün ve hizmet sunmak için katlandı. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak aşağıdakilerden oluşur:
Metal Oksit Varistor
SMD Varistör
Termal Korumalı Varistör
PTC Termistör

NTC Termistor

PPTC Sıfırlanabilir Sigorta

Termal Sigorta

Otomatik Blade Sigortası

Cam Sigortaları

Metal Film Direnç

Karbon Film Direnç

Çimento direnci

NTC Sıcaklık Sensörü

CDS Fotoiletkenlik Hücresi

Ürünlerimiz yaygın askeri telekomünikasyon, BT, otomobil ve tüketici elektroniği alanlarını kapsayacak şekilde ev aletleri, tıbbi cihazlar, ofis ekipmanları, iletişim ekipmanları, telefon bataryası, elektronik takvim, elektronik termometre ve sıcaklık denetleyicisinde kullanılmaktadır.
Piyasada kazanmak için iyi niyetle işbirliği.
Mükemmel kalite samimi servisi Uchi'nin başarısının anahtarıdır.


Gelecekte Uchi, "Önce kalite, en başta müşteri olmak" ilkelerine bağlı kalacaktır. "Birinci sınıf kalite, birinci sınıf hizmet ve müşteri memnuniyeti" yüksek kalitede, teknik olarak ileri ve makul fiyatları üretmek için ürünler. Dirençli ürünlerdeki devrimi global ortaklarla tetiklemeyi umuyoruz. Bize yurtiçinde ve yurtdışından arkadaşlarınızı, rehberlik ve işbirliği için ziyaret etmenizi rica ederiz.

2006 yılında ardışık olarak ithal edilen yüksek teknoloji ürünü tam otomatik üretim ekipmanları ve yüksek hassasiyetli test aletleri ve otomasyon, büyük ölçekli ve standartlaştırmayı gerçekleştirmek için üretim yapmışlardır.

2009.8 Kendi bağımsız markamız olan "UCHI" nın onuruna layık görüldü.

2009.10 Alibaba.com üzerinde iş yapmaya ve alibaba ExportPass üyesi olmak için onur duyuyoruz (alibaba.com'dan "Guangdong Star Enterprise" a sahip olmaktan onur duyuyoruz.)

2010.11 Müşterilerimize kaliteyi sağlamak için ISO9001 2008 Kalite Yönetim Sistemini geçtik.

2.010,12. Strenthen kalite için, UL, SGS, REACH, VDE, ROHS, vb uluslararası onayları geçti.

2011.3 Saini Impex PVT.LTD, Hindistan'daki yetkili solo distribütörü olmak için

2011.11 MOV, Thermistor.NTC, PTC, vb. Sevaral mal patentleri alın

2012.5 HİÇBİR KAMU KURULUŞ BİLİMİ VE TEKNOLOJİ İŞLETMELERİNE BAŞVURUN Şeref

Gelecekte Uchi, "birinci kalite, öncelikli müşteri" ilkelerine devam edecektir. "Birinci sınıf kalite, birinci sınıf hizmet ve müşteri memnuniyeti" kaliteli, teknik olarak ileri ve makul fiyatları üretmek için. Dirençli ürünlerdeki devrimi global ortaklarla tetiklemeyi umuyoruz. Bize yurtiçinde ve yurtdışından arkadaşlarınızı, rehberlik ve işbirliği için ziyaret etmenizi rica ederiz.

Ürün (varistor, termistör, sigorta, kondansatör, direnç, sıcaklık sensörü, kulaklık vb.) Üretim ve satış; İlgili ürün çeşidi, tek seferlik satın alma; ihracat ve sevkiyat, satış sonrası hizmetler; ürün değişimi; kalite sorunu; gerekli belgeleri sağlamaya yardım et.

Müşterilerle olan hikayemiz

Bir ekibimiz var, ancak bitirilmesi gereken farklı sorumlulukları var. Muhasebe pratiği, vergi planlaması, bütçe, maliyet kontrolü, denetim, birleşme, satın alma ve yeniden yapılanma konularında sorumlu bakanlığımız var; İnsan Kaynakları Departmanı işlevi: planlama, işe alım, eğitim, performans değerlendirme, maaş. Kültür. İdare; Pazarlama departmanı işlevi: marka kanalları. Satış elemanı. Pr. Müşteriler. Yeni pazarlama; Üretim departmanı İşlev: teknoloji geliştirme. Üretim süreci. Tedarik. Kalite denetimi. Tedarik zinciri; Bilgi departmanı İşlev: reklam tasarımı. Ürün paketleme. İşletme bilgileri. İşletme e. Proje Yönetimi. Elektronik Ticaret. Biz büyük bir aileyiz ve yalnızca birlikte çalışırız, amaç-müsteri memnuniyeti buna uygun olabilir!
İletişim bilgileri
Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. James

Tel: 86-769-86183707-602

Faks: 86-769-85625751

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!