Dongguan Uchi Electronics Co, Ltd

Varistör, sıcaklık sensörü, termistör, sigorta ve direnç imalatı!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Hizmet

Sertifika
İyi iletişim. Tekrar satın alacak!

—— Mark Kim

Profesyonel ve Hasta Satışları, adil işlem

—— Penka Kalacheva

Güvenilir ortak, işbirliği yapmaya değer!

—— Rakesh Saini

Ben sohbet şimdi

Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd.

Uchi'ye Hoşgeldiniz
Genel Müdür Ofisi
Uchi Ofis Giriş Kapısı
Uchi Toplantı Odası
Uchi Üretim Ekipmanları 1
Uchi Üretim Ekipmanları 1
Uchi Üretim Ekipmanları 3
Uchi Üretim Ekipmanları 4
Uchi Üretim Ekipmanları 5
Uchi Üretim Ekipmanları 6

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : UCHI
No. Çalışanları : 138~168
Yıllık satış : 1,500,000-2,500,000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%
MOV Profesyonel Üreticisi

Uchi, 2006 yılında Çin'in Dongguan kentinde kuruldu.


Yıllar süren gelişimden sonra, Uchi, MOV, PTC, NTC serisi, PPTC serisi, Sigorta (TÜM TİP), Dirençli, entegre devre, Kondansatör, dalgalanma koruyucusunun komple seri geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış büyük ölçekli bir yüksek teknoloji şirketi haline gelmiştir. ve yıldırımdan korunma ürünlerinin koruyucu cihazları. Sektörde ön sırada ve Hong Kong'da kalbi var. Mükemmel teknolojisi ve kaliteli ürünleri ile Uchi, denizaşırı müşterilerin geniş bir kabul görmesine sahiptir. Saini Impex PVT.LTD Hindistan'daki yetkili tek distribütörümüzdür.

Gelişmiş donanım, yalın üretim

Uchi, yaklaşık 15000 metrekarelik bir alanı kapsayan bir üretim üssüne sahiptir.


Yüksek teknolojili tam otomatik üretim ekipmanlarını ve yüksek hassasiyetli test cihazlarını başarılı bir şekilde ithal ettik ve otomasyon, büyük ölçekli ve standardizasyonu gerçekleştirmek için üretime girdik.


Uchi, ürün geliştirme, ürün kalite kontrolü, satış ve servis teknik desteği vb. Çalışmalarına katılmak üzere ulusal sınıf uzmanları tarafından yönetilen bir yüksek teknoloji yetenek ekipleri galaksisine sahiptir ve art arda onlarca görünüm patenti, faydalı patent belgesi aldı ve icatlar.


Kaliteyi garanti etmek için, yalın üretimi gerçekleştirmek ve bilimsel ve verimli kalite kontrol sistemi oluşturmak için ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemi, bilimsel ve verimli yönetim modunun belgelendirmesini başarıyla geçtik. Ürünler UL, CUL, TÜV, VDE, CSA ve SGS, RACH 73 çevre dostu test sertifikalarına sahiptir.

Müşterilerin lehine mükemmel kalite

Uchi, ücretsiz ithalat ve ihracat haklarına sahip bir Alibaba ihracat üyeliğidir. Guangdong Famous Star Enterprise ve Dongguan Private Enterprise olarak değerlendirildi. Ürünlerimiz daha fazla çeşit ve yüksek kalite ve güvenilir ürün ve hizmet sunmak için iki katına çıkarıldı ve iki katına çıkarıldı. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak oluşur:
Metal Oksit Varistör
SMD Varistör
Termal Korumalı Varistör
PTC Termistör

NTC Termistörü

PPTC Sıfırlanabilir Sigorta

Termal Sigorta

Otomatik bıçak sigorta

Cam Sigortaları

Metal Film Direnci

Karbon Film Direnci

Çimento Direnci

NTC Sıcaklık Sensörü

CDS Foto İletken Hücre

Ürünlerimiz yaygın askeri telekomünikasyon, BT, otomobil ve tüketici elektronik alanlarını kapsayacak şekilde ev aletleri, tıbbi ekipman, ofis ekipmanları, iletişim ekipmanları, telefon bataryası, elektronik takvim, elektronik termometre ve sıcaklık kontrolünde kullanılmaktadır.
Pazarda kazanmak için iyi niyetlerle işbirliği.
Mükemmel kalitede samimi hizmet, Uchi'nin başarısının anahtarıdır.


Gelecekte, Uchi hala "Önce kalite, önce müşteri" ilkelerine bağlı kalacaktır. "Birinci sınıf kalite, birinci sınıf hizmet ve müşteri memnuniyeti" yüksek kalitede, teknik olarak gelişmiş ve uygun fiyatlarla ürünler üretmek için. Direnç ürünlerinde küresel ortaklarla devrimi tetiklemeyi umuyoruz. Rehberlik ve işbirliği için bizi ziyaret etmeleri için yurtiçi ve yurtdışındaki arkadaşlarımızla içtenlikle hoş geldiniz.

2006 yılında kurulan yüksek teknoloji ürünü tam otomatik üretim ekipmanları ve yüksek hassasiyetli test araçlarını başarıyla ithal etmiş ve otomasyon, büyük ölçekli ve standardizasyonu gerçekleştirmek için üretime girmiştir.

2009.8 Kendi bağımsız markamızı "UCHI" almak için onur

2009.10 Onur, alibaba.com'da iş yapmaya başlamak ve alibaba olmak için ExportPass üyesi (ihracat ve ithalat hakkına sahip). Bu arada, alibaba.com'dan "Guangdong Star Enterprise" almaktan onur duyuyoruz.

2010.11 Müşterilerimize kaliteyi sağlamak için ISO9001 2008 Kalite yönetim sistemini geçtik.

2.010,12. Kaliteyi yükseltmek için UL, SGS, REACH, VDE, ROHS vb. Uluslararası onayları aştık.

2011.3 Saini Impex PVT.LTD Hindistan'daki yetkili solo distribütörümüz olacak

2011.01 MOV, Thermistor.NTC, PTC, vb. Gibi Sevaral ürünleri patentlerini alın.

2012.5 DEVLETİLMEMİŞ BİR ÇALIŞMA BİLİMİ VE TEKNOLOJİSİ İŞLETMESİ

Gelecekte, Uchi yüksek kalitede, teknik olarak gelişmiş ve uygun fiyatlı ürünler üretmek için “Önce kalite, önce müşteri” ilkelerine bağlı kalacaktır. “Birinci sınıf kalite, birinci sınıf hizmet ve müşteri memnuniyeti”. Direnç ürünlerinde küresel ortaklarla devrimi tetiklemeyi umuyoruz. Rehberlik ve işbirliği için bizi ziyaret etmeleri için yurtiçi ve yurtdışındaki arkadaşlarımızla içtenlikle hoş geldiniz.

Ürün (varistör, termistör, sigorta, kondansatör, direnç, sıcaklık sensörü, kulaklık vb.) Üretimi ve satışı; İlgili ürün çeşitliliği, tek elden satın alma; ihracat ve sevkiyatta yardım, satış sonrası hizmetler, kalite sorunu varsa ürün değişimi; gerekli evrakların sağlanmasına yardımcı olun.

Müşterilerle hikayemiz

Bir ekibimiz var ama bitmesi gereken farklı sorumluluklarımız var. Muhasebe uygulamaları, vergi planlaması, bütçe, maliyet kontrolü, denetim, birleşme, satın alma ve yeniden yapılanma konularında görev yapan maliye bakanlığımız; İK Departmanı fonksiyonu: planlama, işe alma, eğitim, performans değerlendirme, maaş. Kültür. İdare; Pazarlama departmanı işlevi: marka kanalları. Satıcı. Pr. Müşteriler. Yeni pazarlama; Üretim departmanı Fonksiyon: teknoloji geliştirme. Üretim süreci. Tedarik. Kalite denetimi Tedarik zinciri; Bilgi departmanı Fonksiyon: reklam tasarımı. Ürün paketleme. Kurumsal bilgi Kurumsal e. Proje Yönetimi. Elektronik Ticaret. Biz büyük bir aileyiz ve sadece birlikte çalışırız, amacımızın müşterisinin memnuniyeti gelebilir!

İletişim bilgileri
Dongguan Uchi Electronics Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. James

Tel: 86--18925858717

Faks: 86-769-85625751

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin Message not be empty!